Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

759 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere habit: “Inter, ja super propozimi per Antonio Candreva: ideja fillestare eshte qe…”

Corriere habit: “Inter, ja super propozimi per Antonio Candreva: ideja fillestare eshte qe…”
Inter Club Staff

Ashtu si eshte bere me dije, Interi ka nevoje qe te shese me perpara se te rikthehet ne merkato.

Sapo te shitet Godin, ne Milano do te zbarkoje Vidal qe do te veshe keshtu me ne fund fanellen e Interit.

Por ka ne plan edhe te tjera shitje ne skuadren e Interit: eshte i riu Salcedo, qe mund te rikthehet tek Verona.

Diten e djeshme, per kete ka folur agjenti Riso qe ka qene ne nje takim te gjate me drejtuesit e Interit.

Por ka nje propozim te rendesishem edhe per Antonio Candreva, edhe pse ka deshtuar pista Genoa per te.

“Sampdoria i ka ofruar nje kontrate shume te gjate: plot pese sezone dhe kjo konsiderohet si nje oferte mjaft joshese duke pare edhe moshen e tij.”

“Ideja fillestare eshte qe ai te transferohet me parameter zero nga Interi tek Sampdoria dhe me pas keta te fundit te nenshkruajne me te.”

“Po te tjere ne largim? Dalbert duhet te largohet ne menyre perfundimtare dhe jo ne huazim: Interi ka refuzuar deri me tani kater oferta huazimi per te.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.