Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,433 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Handanovic nuk eshte i lumtur: Ja perse!

Corriere – Handanovic nuk eshte i lumtur: Ja perse!
Inter Club Staff

Samir Handanovic nuk eshte dhe aq i lumtur keto dite tek Interi.

Kete gje e zbulon Corriere dello Sport, dhe motivi mesa duket eshte i qarte. Nuk ka te beje fare me merkaton, por gjithcka eshte e lidhur me pergatitesin e portierave Bonaiuti i cili nuk eshte me tek Interi, e te cilin ai e kishte kerkuar me ngulm. Largimi i Stramaccionit beri qe stafi teknik te ndryshonte i gjithi ashtu sic e deshironte Mazzarri.

Handanovic pergatitej me pergatitesin Bonaiuti qe nga koherat e Udineses, dhe kur u transferua tek Interi kishte bere kerkese speciale ta merte me vete ate tek zikalterit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.