Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

433 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Icardi eshte rekuperuar. Sot Moratti ne Pinetina.

Corriere – Icardi eshte rekuperuar. Sot Moratti ne Pinetina.
Ardis
  • On 13/09/2013, 13:07

Corriere dello Sport ben permbledhje per lojtaret e ardhur nga kombetaret, demtimet dhe rekuperimet ne shtepine Inter. Dje amerikano-latinet sapo kane ardhur kane kryer stervitje por edhe nje stervitje intensive taktike. Mauro Icardi ka punuar me shoket dhe mund te konsiderohet i rekuperuar. Ne diten e sotme pritet te vi Massimo Moratti ne Pinetina per te pershendetur skuadren ne prag te ndeshjes kunder Juventusit ne San Siro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags