Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 21, 2020

Scroll to top

Top

2,887 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Icardi-Inter, telenovela do te vazhdoje gjate: ne axhende nje takim i Wandas me klubin

Corriere  – Icardi-Inter, telenovela do te vazhdoje gjate: ne axhende nje takim i Wandas me klubin
Inter Club Staff

Ne kete moment ata ndodhen me pushime dhe fajin per kete e ka mungesa e therritjes per Kupen e Amerikes nga traineri i Argjentines, Lionel Scaloni.

Por, Mauro Icardi do te largohet nga Europa pas nje jave e perpara se te ndodhe kjo, eshte ne axhende nje takim me gruan-agjente te tij Wanda Nara qe vazhdo nte postoje foto dhe video te Icardit neper rrjete sociale.

Nata e  fundit e atyre te dyve ne diskoteke ka lene shume te pakenaqur drejtuesit por kjo gje nuk ka bere qe Wanda te mos vazhdoje te beje ate qe ka bere rregullisht kohet e fundit: te dokumentoje cdo gje nepermjet postimeve ne rrjete sociale se cfare ndodh me jeten e tyre.

Gjithesesi telenovela duket ende shume e gjate dhe pritet qe vera te jete e mbushur me lajme per Icardin e me Conten, zerat e pare tregojne se ai (Icardi) nuk ka asnje te ardhme tek Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.