Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

395 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Icardi, takim pozitiv. Gati per rinovimin…

Corriere – Icardi, takim pozitiv. Gati per rinovimin…
Bujar Berishaj

Nuk duhet te kete me ndonje problem sa i perket rinovimit te kontrates.

Mauro Icardi dhe Inter, do te vazhdojne se bashku dhe takimi i te merkures mes paleve ka qene pozitiv. Tratativa eshte ne nje pike shume te mire dhe vet Maurito duke folur per mikrofonat e Inter Channel ka shprehur gezimin e tij:

“Nje penallti sikur ajo me Sampdorian, qe goditet ne minutat e fundit, me aq shume presion, por ne qofte se shenon… cfare kenaqesie! Tani shpreojme te fitojme ne Parma, ashtu si vitin e kaluar, kur ndeshja ka qene mjaft e veshtire.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.