Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 28, 2020

Scroll to top

Top

7,977 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Infermieria eshte plot por lista e kartonave eshte e gjat e gjithashtu: Godin pushon, Lazaro nga minuta e pare

Corriere – Infermieria eshte plot por lista e kartonave eshte e gjat e gjithashtu: Godin pushon, Lazaro nga minuta e pare
Inter Club Staff

SensiBarellaGagliardiniAsamoah dhe Sanchez (sot nje verifikim per gjendjen e tij) dhe Candreva jo ne formen e tij me te mire.

“Pervec se infermierise plot, ne shtepine zikalter ka edhe nje rrezik te larte kartonash: D’Ambrosio, Skriniar, Lautaro, Barella (jashte gjithesesi per shkak demtimi) dhe Brozovic.

Nese te dielen ne Firenze nje prej lojtareve do te marre karton te verdhe, do te mungoje nje jave me pas.

Gjithesesi, sipas lajmeve te fundit te dielen ndaj Fiores pritet te luaje Lazaro nga minuta e pare ndersa ne mbrojtje do te kete disa ndryshime me Godin qe do te pushoje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.