Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,169 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere: “Inter, 25,5 vjec mosha mesatare kunder Genoas. Modeli i Ajaxit te Thohir…”

Corriere: “Inter, 25,5 vjec mosha mesatare kunder Genoas. Modeli i Ajaxit te Thohir…”
Ardis
  • On 27/08/2013, 12:45

Agimi i nje epoke te re per Interin. Zikaltrit ngulmojne akoma mbi disa veterane, si Palacio, Milito, Campagnaro, por padiskutim jane duke i dhene hapesire moshave te reja. Icardi, Kovacic dhe Taider jane ambientuar shume mire kur kane hyre ne fushe kunder Genoas dhe Corriere dello Sport nenvizon se kjo eshte “agimi i nje epoke te re ne shtepine zikalter, qe megjithate nuk mund te jete e lidhur me ardhjen e eres Thohir, i cili ka per model Arsenalin dhe Ajaxin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags