Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

356 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Inter-Nainggolan, serish ne janar?

Corriere – Inter-Nainggolan, serish ne janar?
Ardis
  • On 02/10/2013, 12:45

Radja Nainggolan do te jete lojtar i Interit. Eshte shume i sigurte Corriere dello Sport, qe ne numrin e sotem shpjegon sa mundesi ka qe mesfushori belgo-indonezian i Cagliarit te jete nen interesin e zikalterve ne janar: “Merkato dimerore e ardhshme – shkruhet – do te jete i pari nen drejtimin e Thohir dhe nga grupi i tij dhe origjina e Nainggolan nuk mund te mos vihet re. Mund te jete, me pak fjale, blerja e pare e shoqerise qe do te linde nga dita ne dite deri ne pak jave, ne menyre qe te transformohet ne nje nga fytyrat ‘komerciale’ te skuadres, per tu vene ne vitrine mbi te gjitha ne Azi. Pikerisht nje perspektive e tille mund te autorizoje sakrificen, duke pare qe Cellino nuk ka ndermend ta lere lojtarin te ike pa nje shifer te kenaqshme per te”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.