Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,354 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Inter: ne Cagliari do te jete perseri 3-4-2-1. Rikthehet Miranda. Brozovic dhe Santon…

Gazzetta – Inter: ne Cagliari do te jete perseri 3-4-2-1. Rikthehet Miranda. Brozovic dhe Santon…
Inter Club Staff

Stefano Pioli po punon qe te pergatise sa me mire te jete e mundur transferten e Cagliarit.

Ne 3-4-2-1 qe rigjen Miranden ne mbrojtje (ai dhe Medel jane ne rrezik kartonash, por Pioli ka perseritur se nuk do te shikoje aspak nga situata disiplinare dhe do te mendoje vetem ndeshje pas ndeshje). Banega dhe Perisic ne mesfushe jane te sigurte ne mbeshtetje te Icardit. Perpara mbrojtjes do te luaje Gagliardini dhe Kondogbia dhe Candreva ne te djathte me D’Ambrosios ne te majte. Brozovic ka zhvilluar nje pune te personalizuar dhe pritet te mungoje ndersa Joao Mario ka zhvilluar nje pune me shume atletike. Santon vazhdon te stervitet vec nga grupi. Nuk perjashtohet mundesia qe keta tre te fundit te jene jashte nga ndeshja e neserme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.