Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,189 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere: “Inter-Ramires, ore decizive: Sabatini eshte i bindur…”

Corriere: “Inter-Ramires, ore decizive: Sabatini eshte i bindur…”
Inter Club Staff

Dje, ne Marbella, selia e grumbullimit dimeror te Jiangsu Suning te Fabio Capellos, nuk kishte asnje shenje te Ramires.

Pyetjet rreth kesaj i ngre kete mengjes Corriere dello Sport e cila shkruan: “A do te prezantohet braziliani? Perfaqesuesit e tij – lexohet ne te perditshmen italiane – perserisin se ish lojtari i Chelsea nuk deshiron te luaje me ne Kine dhe deshiron Interi. Walter Sabatini a punuar mbi kete zgjidhje (tani po pret te rikthehet ne Itali) dhe eshte i bindur se ky operacion do te shkoje ne port.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.