Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

758 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Inter, rishikim per Belfodil. Shanc edhe per Andreolli-n.

Corriere – Inter, rishikim per Belfodil. Shanc edhe per Andreolli-n.
Ardis
  • On 06/11/2013, 12:46

Corriere dello Sport analizon lojtaret qe do te jene ne dispozicion te Walter Mazzarrit per ndeshjen ne shtepi kunder Livornos: “Pasi e kaloi skualifikimin, do te jete Belfodil qe do te beje ‘back-up’ ne sulm me Palacion. Dhe nuk do te mungoje as Ranocchia, qe i kaloi dhimbjet e ndeshjes kunder Udineses dhe do te drejtoje nje mbrojtje te perbere nga Rolando dhe Andreolli, duke pare qe Arbitri Sportiv e ka ndaluar me nje turn Juan Jesus. Akoma per tu verifikuar ne menyre perfundimtare, dhimbjet e Samuel dhe Jonathan: gjithsesi ka shume optimizem per te dy”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.