Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,411 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Inter, vjen D’Ambrosio. Cairo vlereson ndershmerine zikalter.

Corriere – Inter, vjen D’Ambrosio. Cairo vlereson ndershmerine zikalter.
Xhorxh Gellci

Ne shtepine e Torinos ka ardhur sinjali i trete qe tregon per largimin e D’Ambrosio, dhe kete here duket perfundimtar. Lojtari nuk figuron ne listen e te grumbulluarve per ndeshjen e sotme; perjashtim qe faktikisht i hap rrugen largimit te lojtarit te krahut drejt Interit (ne lufte dhe Roma e Milan). Megjithate, te gjitha zerat thone qe presidenti i Torinos do te pranoje oferten zikalter (2 milion euro), duke pare raportet e mira mes dy klubeve, por edhe duke cmuar ndershmerine e shoqerise zikalter, qe ka mbajtur fjalen per nje lojtar qe ne fund te sezonit do te jete i lire te largohet me parameter zero.

Pra, mundesite qe Mazzarri te kete lojtarin e pare nga merkato brenda pak oresh jane me te vertet konkrete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.