Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,469 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Interi e ka tashme El Jardinero-n e tij te ri

Corriere – Interi e ka tashme El Jardinero-n e tij te ri
Ardis
  • On 16/09/2013, 15:16

Krahasimi me i perfolur ne keto dite, eshte midis Mauro Icardi dhe Julio Ricardo Cruz, bomber zikalter asnjeher i harruar nga tifozet e Interit. Si El Jardinero, edhe Icardi ka nje simpati per ngjyrat bardhezi kur behet fjale per ti shenuar gol atyre. Fakti tjeter i njejte eshte se arrin ti beje keq Juventusit duke e nisur lojen nga pankina, tamam ashtu sic bente shpesh ish-sulmuesi argjentinas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.