Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,554 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Interi nuk deshiron te shese Ever Banega. Vetem ne rast se…

Corriere – Interi nuk deshiron te shese Ever Banega. Vetem ne rast se…
Inter Club Staff

Sot per sot, ajo qe filtron nga ambjenti zikalter, eshte se qendrimi i Banega ne Milano nuk eshte ne diskutim.

Eshte e vertete qe kane qarkulluar zera nga Kina per disa oferta te ndryshme, por ky transferim nuk do te meret ne konsiderate. Vetem ne rast se ne tavoline kinezet hedhin minimumi 30 milione euro, atehere po qe zikalterit ndoshta do te uleshin ne nje tavoline me ta dhe te bisedonin. Por dje gjate darkes, agjenti i tij i hodhi uje zjarrit duke thene se Ever eshte teper i lumtur ne Milano dhe nuk leviz qe aty.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.