Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

650 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Interi shume pak brilant, Walter Mazzarri studion zgjidhjet.

Corriere – Interi shume pak brilant, Walter Mazzarri studion zgjidhjet.
Ardis
  • On 12/12/2013, 12:01

Pervecse shume pak kompakte, Interi aktual eshte dhe shume pak brilant nga pikepamja fizike. Nese ne fillim sezoni i mbyllte rregullisht ndeshjet duke vrapuar me shume sesa kundershtaret, tashme ne fund po shikohen disa probleme. Duke perfituar nga sesioni i dyfishte i djeshem, Mazzarri, sebashku me Pondrellin, ju futen punes per te ‘riparuar’, duke studiuar nje program te nje stervitje te vecante. Dicka do te behet edhe sot, tashme e vendosur per javen e ardhshme.

Ne cdo rast, kthimi i Nagatomos ne krahun e majte duhet te jape ndonje efekt, duke pare qe do te garantoje ate vrapim dhe shtytje qe kane munguar kunder Sampdorias dhe Parmas. Gjate pushimeve, do te programohet nje rikthim te pergatitjeve, keshtu qe mund te furnizohen me ‘benzine’ per pjesen e mbetur te sezonit. Sigurisht qe duhet te jene shume te perqendruar, sepse ditet e stervitjes perpara se te filloje faza e dyte jane te reduktuara.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.