Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 20, 2020

Scroll to top

Top

2,156 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Joao Mario drejt Monaco dhe regjizor i kesaj levizje do te jete Jorge Mendes?

Corriere – Joao Mario drejt Monaco dhe regjizor i kesaj levizje do te jete Jorge Mendes?
Inter Club Staff

“Monaco, me regjine e Jorge Mendes, po mendon per Joao Mario”.

Kete e konfirmon Corriere dello Sport. “Portugezi sot per sot i ka valixhet gati dhe klubi zikalter nuk do te beje mur (aspak ne fakt) per largimin e tij edhe pse do te kete minusvalence.

Idealja do te ishte qe te shitej menjehere dhe jo ne huazim. Monaco ka kerkuar informacione per nje transferim te mundshem.”

“I vetmi problem i madh per ta mbetet rroga e larte e lojtarit prej 3 milione euro, sepse Interi do te ishte e favorshme per shitjen e tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.