Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,366 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Joao Mario po rikthehet: synon te luaje ndaj Sassuolos!

Corriere – Joao Mario po rikthehet: synon te luaje ndaj Sassuolos!
Inter Club Staff

Pas nje goditjeje te pare sezonale te mare te shtunen ne mesdite nga Udinese, Inter eshte rikthyer sot te stervitet ne prag te ndeshjes ndaj Sassuolos.

Spalletti – lexohet ne faqet e Corriere dello Sport – do te flase me skuadren duke i pergezuar per ate pjese te pare, por me pak per pjesen e dyte ky zikalterit u shfryne dhe humben edhe kontrollin e ndeshjes. Nderkohe, tekniku italian po mundohet te riktheje ne dispozicion Joao Marion, duke qene se ai ka munguar ne dy ndeshjet e fundit dhe se mbase do te kishte qene nje ndihme me shume per skuadren zikalter. Shanset qe ai te jete ne dispozicion jane teper te mira, por nese i njejti shqetesim do i shfaqet serisht, do te jete e nevojshme nje nderhyrje kirurgjikale ne bajame.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.