Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,727 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Juventusi mbi Schick, por Ferrero preferon Interin

Corriere – Juventusi mbi Schick, por Ferrero preferon Interin
Inter Club Staff

Interi vazhdon te shtyje per Patrik Schick, gjithmone me nje sy hapur nga Juventusi qe po pret momentin e duhur per te nderhyre ne tratative.

“Ferrero eshte i orientuar te favorizoje klubin zikalter, qe eshte teper i bindur, por Nedved po shtyn shume per bashkeatdhetarin e tij dhe po kerkon qe te parakaloje Interin ne garen per te. Ceku pelqehet shume edhe nga Borussia Dortmund, por ai vete preferon qendrimin ne Itali.” – nenvizon Corriere dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.