Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,021 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Kater levizjet qe Mazzarri i ka kerkuar Brances

Corriere – Kater levizjet qe Mazzarri i ka kerkuar Brances
Inter Club Staff

Sipas Corriere dello Sport, pervec ofertave per Guarin, Mbaye dhe Duncan, ne takimin e djeshem te merkatos ndermjet Brancas, Ausulios dhe Morattit, eshte folur edhe per blerjet qe do te behen.

Nga Pallati Saras eshte gati oferta per Basta: 5 milion euro plus gjysmen e kartonit te Faraonit. Me pas do te duhet te vije nje mesfushor (i preferuari i Mazzarrit eshte Nainggolan, por Roma eshte ne avantazh), nje sulmues (Mazzarri ka kerkuar specifikisht Osvaldon) dhe ndoshta edhe nje mbrojtes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.