Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

1,140 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Keita rikthehet ne grup: eshte ne rregull per Parmen, por nuk pritet qe…

Corriere – Keita rikthehet ne grup: eshte ne rregull per Parmen, por nuk pritet qe…
Inter Club Staff

Keita po punon per tu rikthyer me Parmen. 

Kete gje e shkruan sot Corriere dello Sport ne faqet e saj:

“Dje, sulmuesi zikalter eshte rikthyer te punoje me grupin. Ai ka bere shume mire gjate stervitjes se djeshme duke zhvilluar nje pjese me shoket dhe nje pjese i vetem.”

“Sot pritet qe stervitjen ta beje te gjithen me shoket. Pastaj ne baze te pergjigjeven e fushe, do te merret nje vendim.”

“Perjashtohet nje nisje si titullar ndaj Parmes. Me shume mundesi do te jete nje opsion per Spallettin pasi te kete filluar ndeshja e jo nga minuta e pare.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.