Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

501 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Klasifikimi superior ndaj pritshmerive. Thohir…

Corriere – Klasifikimi superior ndaj pritshmerive. Thohir…
Andi Prifti

Interi nuk u dorezua dhe arriti te munde Livornon me rezultatin 2-0 duke u afruar keshtu, te pakten per nje nate, -3 pike nga zona e Champions League. Keshtu, aventura e Thohir dhe aksionisteve te tjere po lind poshte nje ylli te mbare: indonezianet do vijne ne Itali ne kohen e nje  klasifikimi te mire ne kampionat, me siguri me superior se sa ishin pritshmerite ne fillim te sezonit. E gjithe kjo merite e punes se Mazzarrit qe e ke bere Interin nje skuader te vertete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.