Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

286 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Kovacic-Ljajic, sfide midis talenteve te Lindjes.

Corriere – Kovacic-Ljajic, sfide midis talenteve te Lindjes.
Ardis
  • On 05/10/2013, 11:56

Sic shkruan sot Corriere dello Sport, Inter-Roma do te jete edhe sfida midis dy lojtareve te rinj qe vijne nga lindja e Europes, Mateo Kovacic dhe Adem Ljajic. Te dy sonte mund ta nisin nga pankina, edhe pse verdhekuqte mban akoma pak shpresa. Sulmuesi ka nje pozicionim taktik, ndersa mesfushori zikalter eshte ende duke rafinuar rolin e tij dhe kapacitetet e tij mbrojtese, pavaresisht performances se tij ne fushe e rrit shume nivelin taktik te skuadres.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.