Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

303 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Kunder Juventusit asnje surprize, Milito…

Corriere – Kunder Juventusit asnje surprize, Milito…
Ardis
  • On 08/09/2013, 12:28

Walter Mazzarri vazhdon pergatitjet per ndeshjen kunder Juventusit, ne te cilen nuk pret ndonje surprize te papare. Pavaresisht 73 minutave te luajtura dje, ne fakt, Diego Milito do te nise nga pankina ashtu si Belfodil dhe Icardi. Mazzari do te mbeshtetet te Palacio ne sulm dhe Alvarez ne mbeshtetje te tij, duke e bere me agresive mesfushen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.