Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2020

Scroll to top

Top

2,085 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Marotta dhe Ausilio ne sulm per Pepe: i pelqen gjysmes se Europes

Corriere – Marotta dhe Ausilio ne sulm per Pepe: i pelqen gjysmes se Europes
Inter Club Staff

Corriere dello Sport shkruan sot duke u mbeshtetur tek lajmet e merkatos qe dolen dje per here te pare nga France Football. 

“Per Nicolas Pepe te Lillas duket se Interi eshte gati te beje cmendurira.”

“Ai ka perfunduar ne krye te listes se Marottes dhe Ausilios per sezonin e ardhshem dhe me sa duket Interi ka arritur deri aty sa ka bere edhe nje oferte prej 60 milione eurosh per te.”

“Nje shifer shume e rendesishme per nje lojtar qe i pelqen gjysmes se Europes dhe qe ne vere do te shitet.”

“Sulmuesi nga Bregu i Flidishte ka shenuar 19 gola – ku njeri prej tyre u shenua ne goleaden ndaj Paris Saint Germain ku ai dha edhe dy assist -.”

“Kete sezon skaudra e Lille edhe fal golave te tij eshte ne vendin e dyte ne Ligue 1.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.