Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

437 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Mazzari mendon per Juventusin, jane ndeshjet e kombetareve.

Corriere – Mazzari mendon per Juventusin, jane ndeshjet e kombetareve.
Ardis
  • On 02/09/2013, 15:08

Per ndeshjen kunder Juventusit, Walter Mazzarri duhet te llogarise edhe ndeshjet e kombetareve. Pese prej tyre (argjentinasit Campagnaro, Palacio, Alvarez, kolumbiani Guarin dhe uruguajani Pereira) do te vijne, ne hipotezen me te mire 48 ore perpara ndeshjes, pa harruar qe edhe Nagatomo duhet te kthehet nga Japonia. Per tu testuar jane edhe kushtet fizike te Mateo Kovacic, i cili dje kunder Catanias ka pesuar nje demtim por eshte grumbulluar nga kombetarja kroate Under21.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.