Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,112 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Mazzarrinter, sekreti eshte vazhdimesia taktike.

Corriere – Mazzarrinter, sekreti eshte vazhdimesia taktike.
Ardis
  • On 23/09/2013, 10:39

Eshte vazhdimesia taktike sekreti i Interit te b. Shume e sigurte Corriere dello Sport ne analizen e saj per ndeshjen e djeshme Sassuolo-Inter. Mazzarri ka hedhur ne fushe te njejten skuader qe ka barazuar kunder Juventusit – shkruhet – nje formacion shume i ngjashem duke dy javet e para. Dora e teknikut vihet re shume dhe kompaktesia eshte shume e dukshme kjo fale edhe fazes mbrojtese e cila nuk i jep shume mundesi kundershtareve. Dhe tani eshte kthyer edhe Milito, autor i nje dopiete”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.