Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

463 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Me Thohir fillon kerkimi i te tjere Kovacic te rinj.

Corriere – Me Thohir fillon kerkimi i te tjere Kovacic te rinj.
Ardis
  • On 04/09/2013, 11:18

Inter po e ben nje virtyt te nevojshem dhe vazhdon ne linjen qe ka ndjekur ne sesionet e fundit te merkatos: gjetja e te rinjve me kualitete qe mund te japin kontributin e tyre jo vetem ne prospektiv por edhe ne te tashmen. Sipas Corriere dello Sport, me ardhjen e Erick Thohir kjo tendence do te behet akoma me aktive si mentalitet: objektivi eshte te vazhdohet te kryhen operacione te ngjashme sic u be me Mateo Kovacic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.