Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,608 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Murillo jashte, konfirmohet 4-2-3-1 i Cagliarit!

Corriere – Murillo jashte, konfirmohet 4-2-3-1 i Cagliarit!
Inter Club Staff

“Me Medel te rekuperuar, Pioli do te provoje qe te hedhe ne fushe te njejten skuader qe mundi Cagliarin nje jave me pare. Keshtu, Murillo pritet te jete jashte ndersa Brozovic, edhe ai i rekuperuar, do e nise bashke me kolumbianin nga pankina. Kete gje e tregon Corriere dello Sport, keshtu qe do te konfirmohet edhe Ansaldi ne krah dhe nje formacion 4-2-3-1, me D’Ambrosion ne krahun e djathte. Andreolli nuk do te grumbullohet, eshte me leje sepse sa i ka vdekur babai.

Ky eshte formacioni i mundshem i zikalterve ne ndeshjen e neserme sipas Corriere dello Sport:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Ansaldi, Medel, Miranda, D’Ambrosio; Gagliardini, Kondogbia; Candreva, Banega, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.