Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

389 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Nagatomo, rekord italian mbas 12 javesh.

Corriere – Nagatomo, rekord italian mbas 12 javesh.
Ardis
  • On 11/11/2013, 12:42

Sic kujton Corriere dello Sport, kunder Livornos, Yuto Nagatomo ka shenuar golin e tij te trete per kete sezon. Per lojtarin e krahut japonez behet fjale per nje rekord absolut, nje rezultat i respektueshem duke menduar qe e arriti ne javen e 12, dhe i ka te gjitha mundesite qe te shenoje me shume gola. Si ai edhe Jonathan po perfiton nga puna e madhe qe Walter Mazzarri ben per lojtaret e krahut te tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.