Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2020

Scroll to top

Top

3,698 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Nainggolan mund te shitet: drejtuesit mund te pranojne ndonje oferte qe i afrohet vleres se tij

Corriere – Nainggolan mund te shitet: drejtuesit mund te pranojne ndonje oferte qe i afrohet vleres se tij
Inter Club Staff

Kjo gje eshte shkruar sot nga gazeta italiane, Corriere dello Sport.

Sipas tyre, agjenti i Radja Nainggolan, Alessandro Beltrami eshte informuar nga drejtuesit e Interit se belgu do e kishte rrugen e lire per tu larguar ne rast te nje oferte te mire ne drejtim te tij.

“Ne kete moment nje rikthim tek Roma nuk duket i mundshem duke pare se klubi ka vendosur qe ta shese pa e menduar dy here.”

“Por ne deren e Interit kane trokitur disa skuadra europiane per informacione dhe Interi i ka dhene informacionet e nevojshme atyre. Por do te jete e veshtire qe zikalterit te perfitojne 29,5 milione euro nga nje shitje e tij sepse aq duhen per te mos pasur nje minusvalence.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.