Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

574 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere ngre alarmin: “Inter, ki kujdes: ja cfare po ben Mino Raiola me De Vrij: ja ka ofruar ate…”

Corriere ngre alarmin: “Inter, ki kujdes: ja cfare po ben Mino Raiola me De Vrij: ja ka ofruar ate…”
Inter Club Staff

Ne kete moment, ashtu si e ka thene edhe Tuttosport gjate dites se sotme, duket se Lautaro Martinez eshte rikthyer te jete nje teme e nxehte.

Me sa duket ne gare per te jane futur edhe Real Madrid por edhe Atletico Madrid, klube qe po e mendojne seriozisht Lautaron.

Por ne kete gare nuk duhet harruar as Barcelona sipas Corriere dello Sport, qe sezonin e shkuar e kerkoi me ngulm ate.

Ne kete moment ne Spanje eshte folur edhe per nje perfshirje ne operacion te Pjanic, por ditet e fundit nuk eshte bere me asgje tjeter me dije.

Gjithesesi, Corriere, pertej ceshtjes Lautaro, e ngre alarmin edhe per nje shtylle tjeter te Interit: De Vrij.

“Ne muajt e fundit, De Vrij pritej qe te rinovonte kontraten e tij me Interin por duket se veshtiresite financiare e kane shtyre edhe kete gje.”

“Ne fillim dukej nje formalitet por kjo nuk ka ndodhur dhe Mino Raiola, i cili eshte agjenti i tij, duket se po ‘luan’ kunder Interit.”

“Ai ka filluar qe t’ja ofroje De Vrij klubeve me te medha ne Europe, duke tentuar qe te peshkojne ndonje mega-shifer edhe per vete, por nje rroge te larte edhe per De Vrij. Topi tani i ka kaluar Zhang.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.