Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,852 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere nuk i beson syve: “Inter, cfare ka ndodhur me Bremer? Shikon shifrat dhe nuk mund te besohet se si…”

Corriere nuk i beson syve: “Inter, cfare ka ndodhur me Bremer? Shikon shifrat dhe nuk mund te besohet se si…”
Inter Club Staff

Corriere dello Sport nuk ka dyshime dhe zbulon: Bremer do te jete blerja e dyte e zikalterve per sezonin e ardhshem.

Pas Onana, qe ka ardhur ne Milano tashme, edhe mbrojtesi i Torinos pritet qe te transferohet shume shpejt ne Appiano Gentile.

“Por cfare po ndodh? Bremer ka bere nje sezon prej gjigandi, nje sezon qe nje lojtar me aftesite e tij do e bente te kushtonte me dhjetra miliona euro.”

“Por duket se kesaj radhe Inter ka bere nje kryeveper me blerjen e tij dhe per menyren se si ka levizur me shpejtesi per te.”

“Marotta dhe Ausilio tani kane mbetur qe te mbyllur marreveshjen me Presidentin e Torinos, por duket se gjithcka e kane ne dore.”

“Inter i ka premtuar Bremer nga ana tjeter nje projekt ambicioz, nje vend titullari dhe nje skuader qe do te luftoje per lart.”

“Por kur shikon shifrat qe qarkullojne per Bremer (rreth 18 milione euro) te duket sikur Inter po ben nje kryeveper me te.”

“Jane shifra vertete te permbajtura ne krahasim me vleren e lojtarit por gjithcka lind nga nje pakt i lojtarit me Torinon ne momentin e firmes.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.