Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

726 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Palacio siguron shoket: “Kunder Sassuolos do te jem”. Dhe Inter pergatit nje miqesore per te

Corriere – Palacio siguron shoket: “Kunder Sassuolos do te jem”. Dhe Inter pergatit nje miqesore per te
Ardi Deda

Pasi u mbyll merkato, djemte e mbetur ne Pinetina dhe qe nuk jane grumbulluar nga Kombetaret po punojne per te pergatitur angazhimet e ardhshme ne kampionat. Sic shkruan sot Corriere dello Sport, Rodrigo Palacio ka siguruar shoket dhe personat e afert me te se ne ndeshjen kunder Sassuolos nuk do te mungoje. Me shume mundesi lojtari mund te testohet me nje miqesore qe mund te organizohet te shtunen ne Appiano.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.