Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 12, 2020

Scroll to top

Top

2,338 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Pas Isles e kane radhen dy perforcime te tjera!

Corriere – Pas Isles e kane radhen dy perforcime te tjera!
Inter Club Staff

Ne fillim e ka radhen Isla, pastaj te tjeret: Keshtu Corriere dello Sport flet per merkato ne Interit. Sipas te perditshmes Romane, ne fakt, gjeja e pare qe po ben Interi eshte te mbylle marveshjen per Kilianin me Juventusin, dhe vetem pas tij do te mendohet per rolet e tjera. Me pas do e kene radhen respektivisht Dragovic (ne rast se do te largohet dikush ne mbrojtje, si dhe Nainggolan i cili eshte thjesht ceshtje kohe.

Sipas Corriere dello Sport, me keto dy blerje Interi behet nje nga ekipet me te kompletuar ne Serie A!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.