Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

385 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Serish Kovacic mbrapa Palacios. Ne mbrotje…

Corriere – Serish Kovacic mbrapa Palacios. Ne mbrotje…
Ardis
  • On 29/10/2013, 12:32

Kunder Atalantes serish Kovacic do te luaje mbrapa shpatullave te Palacios dhe Alvarez ne mesfushe. Eshte e sigurte Corriere dello Sport, qe ne gazeten e sotme e nxjerr serish kroatin favorit per titullar mbrapa Palacios. Te vetmet te reja ne krahasim me ndeshjen kunder Verones, do te jene Samir Handanovic, qe do te rimarre postin e tij mbas skualifikimit me nje ndeshje, dhe Walter Samuel, qe do te vendoset ne qender te mbrojtjes ne vend te Ranocchias.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.