Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

665 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Sulm i mundshem per Vrsaljko qe ne janar?

Corriere – Sulm i mundshem per Vrsaljko qe ne janar?
Ardis
  • On 08/10/2013, 12:21

Sime Vrsaljko mund te jete nje ide per lojtarin e krahut qe nga janari. Eshte shume e sigurte Corriere dello Sport, qe kujton sesi kroati do te vinte tek Interi nese do te ishin rezervat ekonomike. Atehere zgjedhja midis tij dhe Taider, me blerjen e ketij te fundit qe ne fund u konsiderua shume e rendesishme, por sigurisht fakti qe lojtari ne fund shkoi tek Genoa u prit me nje buzeqeshje, duke pare miqesine midis dy klubeve. Interi mund te fuse ne tratativa ndonje lojtar te tijin, por duhet pare se sa i gatshem eshte Preziosi per te hequr dore nga lojtari qe ne janar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.