Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

5,796 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Suning ka vene nje premio te majme per lojtaret nese ata do te fitojne rresht…

Corriere – Suning ka vene nje premio te majme per lojtaret nese ata do te fitojne rresht…
Inter Club Staff

Gara per Champions ne shtepine Inter po perjetohet si nje detyre por ka edhe nje ane te embel te kesaj ‘detyre’ dhe per kete ka menduar Suning.

Sipas asaj qe tregon kete mengjes Corriere dello Sport, Suning, ne ditet e para te 2017 i ka treguar lojtareve se kane vendosur te vene nje premio ne para ne rast te fitoreve kunder Udineses, Chievos, Palermos dhe Pescares. Ky eshte nje plus me shume per Icardin de shoket, te cilet pas fitores te se shtunes kane mare edhe komplimentat e Piolit por edhe te derjtuesve, sidomos te Steven Zhang. Deri me tani zikalterit kane kapur kuoten e dy fitoreve dhe i duhen edhe dy te tjera per te shijuar premion!

Pikerisht djali i bosit e ka pasur kete ide. Steven do te jete sot ne Appiano Gentile per te ngrene dreke me presidentit Erick Thohir i cili prietet te vije kete paradite ne Itali. Thohir do te qendroje ne Milano 3 dite.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.