Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 23, 2019

Scroll to top

Top

353 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Taider, Inter blen gjysmen tjeter te kartonit vetem per…

Corriere – Taider, Inter blen gjysmen tjeter te kartonit vetem per…
Inter Club Staff

“Pasi shiti ne nje cmim super te ulet Christodoulopoulos, Bologna duket se do te shese per nje shifer thuajse qesharake edhe gjysmen e kartonit te Taider tek Interi. Rinovimi i bashkepronesise nuk eshte i mundur, sepse te ishte ashtu Bologna do te zgjidhte kete rruge e tashme kjo mbetet vetem nje kujtim i larget. E keshtu lojtari Algjerian do te kaloje tek Interi per me pak se 1 milion euro. Vetem te mendosh se jo me larg se nje sezon me pare vlera e tij ishte 11 milion euro.”

Keshtu shkruan Corriere della Sera, sipas te cileve Bologna eshte e detyruar te shese lojtarin me ‘skonto’ duke qene se jane te rene dhe ai nuk pranon te kthehet mbrapsht.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags