Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,478 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Thohir, axhende e mbushur: sonte Fazio, neser…

Corriere – Thohir, axhende e mbushur: sonte Fazio, neser…
Ardis
  • On 17/11/2013, 12:31

Sonte Erick Thohir do te jete i ftuar ne televizionin RAI ne emisionin ‘Che Tempo Fa’ e drejtuar nga Fabio Fazio, ndersa neser do te jete ne Lega Calcio (federaten italiane). Do te kete nje takim me ministrin Alfano ku do ti shpjegoje ligjin mbi stadiumet. Hioe Isenta, nje nga anetaret e rinj te Keshillit Administrativ, eshte larguar dje nga Milano. Roeslani dhe Soetedjo do te largohen ne nje nga keto ditet neser ose te marten.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags