Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

256 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Thohir, blitz ne Milano. Do te jete nje ‘qendrim’ i plote.

Corriere – Thohir, blitz ne Milano. Do te jete nje ‘qendrim’ i plote.
Ardis
  • On 28/11/2013, 11:38

Corriere dello Sport per diten e sotme ka provuar te parashikoje nje kalendar te impenjimeve te Erick Thohir, qe neser do te jete serish ne Milano dhe do te qendroje deri ne henen. “Do te jete me te vertete nje ‘sulm i rrufeshem’ . Takimi do te jete ndeshja kunder Sampdorias te dielen mbasdite, i pari qe do te shikoje direkt nga San Siro dhe per kete arsye ka ftuar nje numer te madh ish-interistash. Por eshte e qarte qe ne axhenden e tij do te kete nje tjeter takim me Mazzarrin, Brancan dhe Ausilion per direktivat e merkatos. Gjithashtu do te kete modifikime ne strukturen e shoqerise. me prezencen e Thohir ne Milano, duhet te zyrtarizohet edhe nje azhornim i struktures, gati prej disa ditesh. Ka mundesi edhe nje takim me Maronin, per temen e stadiumit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags