Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

664 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere zbulon: “A e dini kush do te luaje ndaj Liverpool ne vend te Barella? Ndermjet Vecino, Gaglia dhe Vidal do…”

Corriere zbulon: “A e dini kush do te luaje ndaj Liverpool ne vend te Barella? Ndermjet Vecino, Gaglia dhe Vidal do…”
Inter Club Staff

Tashme dihet se nuk do te kete ndeshje me Liverpool per Nicolo Barella per shkak te skualifikimit te ketij te fundit.

Kartoni i kuq i Madridit do i kushtoje shtrenjte lojtarit italian qe reagoi shume keq ndaj Militao duke u denuar kshtu me dy ndeshje.

Per kete gje flet sot Corriere dello Sport, qe nder te tjera, tregon edhe planet ne shtepine Inter per kete mungese.

“Klubi zikalter duket se nuk ka ndermend qe te beje nje apelim te ketij vendimi dhe Simone Inzaghi duhet ta fleje mendjen per kete mungese.”

“Keshtu, ai nuk do te kete nje nga kolonat e Interit ne dispozicion ndaj Liverpool dhe per hir te vertetes, ky nuk eshte nje problem i vogel.”

“Nderkohe, ne kete moment, tre jane lojtaret qe mund ta zevendesojne ate: Roberto Gagliardini, Matias Vecino dhe Arturo Vidal.”

“Por keshtu si jane gjerat sot, njeriu qe pritet te luaje perkrah Hakan Calhanoglu dhe Marcelo Brozovic pritet te jete Arturo Vidal.”

“Ai shihet si njeri per ndeshje te tilla dhe ne gjendje qe mund te mbaje moralin e skuadres se Interit ne nivele te larta.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.