Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 6, 2022

Scroll to top

Top

981 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere zbulon: “Ekziston nje lojtar qe mezi po pret te transferohet tek Interi. Ai dje eshte pare ne Milano, bashke me te fejuaren e tij.”

Corriere zbulon: “Ekziston nje lojtar qe mezi po pret te transferohet tek Interi. Ai dje eshte pare ne Milano, bashke me te fejuaren e tij.”
Inter Club Staff

Interi eshte shume aktive ne kete merkato (qe zyrtarisht nuk ka filluar akoma) me Marotten qe po tenton te perforcoje sa me shume skuadren zikalter.

Achraf Hakimi nga Real dhe Alexis Sanchez nga United nuk mjaftojne, sepse Interi deshiron akoma me shume.

Achraf ka jave qe eshte zyrtarizuar nderkohe qe Sanchez pritet te zyrtarizohet brenda dites se sotme dhe te neserme.

Por klubi zikalter eshte ne pune per te perforcuar akoma me shume organikun ne drejtimin e Antonio Contes dhe eshte gati per goditjen e radhes ne mesfushe.

Per kete ka folur Corriere dello sport, e cila ka treguar per nje lojtar qe mezi po pret te transferohet ne Milano dhe te veshe fanellen e Interit.

“Po flasim per Sandro Tonalin. Ata qe jane afer talentit te kombetares italiane, flasin per nje djalosh qe i kane dale krahet nga deshira per tu transferuar tek Interi sa me shpejt.”

“Ai madje diten e djeshme ka qene ne qytetin e Milanos, bashke me te fejuaren e tij edhe pse nuk ka qene nje vizite zyrtare.”

“Tek Interi kane mohuar prezencen e tij ne seline e klubit, por te gjithe e dine se kane mbetur vetem disa burokracira qe kjo te ndodhe.”

“Ne kete moment qe po flasim, mungon vetem nje shtrengim duarsh ndermjet Cellinos dhe Marottes dhe optimizmi ka kapur kulmin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.