Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

330 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere zbulon: “Inter, cfare po ndodh me Correa dhe Vidal? Me sa duket ndaj Atalantes nuk…”

Corriere zbulon: “Inter, cfare po ndodh me Correa dhe Vidal? Me sa duket ndaj Atalantes nuk…”
Inter Club Staff

Pasi eshte arkivuar fitorja ne Firenze me rezultatin 3-1, Inter po mendon menjehere per ndeshjen e radhes ndaj Atalantes ne Serie A.

Inzaghi per kete ndeshje shpreson qe te kete nje rekuperim te rendesishem ne skuader por eshte ne  pritje te lajmeve.

Corriere dello Sport ka shkruar per kete ceshtje diten e sotme: “Cfare po ndodh ne kete moment me Vidal dhe Correa?”

“Ne kete moment qe po flasim, duket se eshte e sigurt qe ndaj Atalantes, Inzaghi nuk do te mund ti kete dot te dy por vetem njeri prej tyre ka shans te jete.”

“Behet fjale per Correa i cili ka pesuar nje goditje ndaj Bolognes por ne Firenze nuk ja doli te ishte dot ne fushe.”

“Keshtu, rekuperimi per te vazhdon dhe Inzaghi po pret lajme nese do e kete me sherbim te plote ndaj Atalantes apo jo.”

“Shanset do te shihen shume diten e sotme nese ai do te stervitet normalisht ne Appiano Gentile ose jo. Nese jo, atehere do te jete e veshtire.”

“Per Vidal nuk ka optimizem fare sepse ai mund te qendroje jashte edhe per 2 ose 3 jave, duke e humbur edhe ndeshjen e Champions League ndaj Shakhtar.”

“Nderkohe, ka lajme te keqija nga Kili: kombetarja e tij pretendon qe ta grumbulloje lojtarin per ndeshjet e radhes.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.