Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

1,410 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere zbulon planin per Dybala: “Inter, behu gati: gjithcka fillon me Paulon. Ja si do te financohet super goditja.”

Corriere zbulon planin per Dybala: “Inter, behu gati: gjithcka fillon me Paulon. Ja si do te financohet super goditja.”
Inter Club Staff

Corriere della Sera shikon pertej gares per Scudetto dhe ndalet ne nje gare tjeter: ate te merkatos se futbollistave.

“Interi i se ardhmes mund te nise gjithcka nga Paulo Dybala. Ose me sakte, behuni gati sepse gjithcka fillon ng ai.”

“Argjentinasi eshte prej gjithmone i preferuari i Marottes dhe tani qe do te largohet nga Juventusi, ai eshte me afer se kurre zikalterve.”

“Merkato e Interit nuk do te jete aspak e thejshte, sepse Interi do te kerkoje nga njera ane nje ekuiliber financiar.”

yb

“Por edhe per kete ceshtje Dybala eshte nje profil perfekt. Ai eshte ende shume i ri, 28 vjec, ka talent te madh, e mbi te gjitha, nje parameter zero.”

“Operacioni mund te financohet direkt nga Sanchez dhe Vidal, te cilet peshojne ne bilanc 20 milione euro page ne sezon.”

“Dybala nderkohe kerkon diku tek 7,5 milione euro, qe nuk eshte nje page kaq e paperballueshme per Interin per keto largime.”

“Pastaj, kur Marotta e do nje lojtar, ai e merr edhe pike. Nuk mendohet gjate dhe menyren e gjen gjithmone. E ka treguar edhe ne te kaluaren kete gje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.