Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 28, 2020

Scroll to top

Top

1,378 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Zgjedhje te detyruara ne mesfushe dhe ne sulm. Balotazh ne te djathte ndermjet Candreves dhe D’Ambrosios

Corriere – Zgjedhje te detyruara ne mesfushe dhe ne sulm. Balotazh ne te djathte ndermjet Candreves dhe D’Ambrosios
Inter Club Staff

Sot eshte dita e pergatitjeve te fundit ne shtepine Inter qe neser do te prese ne Meazza skuadren e Romes. 

Ndeshja do te luhet te premten per shkak te takimit me Barcelonen ne Champions League.

Corriere dello Sport tregon te rejat per sa i perket formacionit.

“Ne te djathte, do te kete nje dyshim ndermjet Candreves apo D’Ambrosios qe mund te luaje edhe ne te majte.”

“Ne mesfushe dhe ne sulm jane zgjedhje te detyruara nga mungesat.”

“Jashte ashtu si dihet do te jete Sanchez, Sensi, Barella dhe Gagliardini.”

FORMACIONI I MUNDSHEM (3-5-2): Handanovic; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Borja Valero, Brozovic, Biraghi; Lukaku, Lautaro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.