Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

611 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CorSera – Inter, Spalletti po mendon: Karamoh titullar ndaj Napolit? Rafinha dhe Borja…

CorSera – Inter, Spalletti po mendon: Karamoh titullar ndaj Napolit? Rafinha dhe Borja…
Inter Club Staff

Luciano Spalletti po studion mundesite me adapte per te pergatitur Interin e tij per ndeshjen e se dieles ne darke kunder Napolit ne San Siro.

Sipas asaj qe tregohet nga Corriere della Sera, tranjeri zikalter do mund te besoje edhe tek te rikthyerit Borja Valero dhe Rafinha, por po mendoh realisht te luaje me Karamoh titullar.

Ja cfare shkruan e perditshmja italiane ne faqet e saj:

“Interi rekuperon copezat e saj ne prag te big match ndaj Napolit qe eshte ne program te dielen ne darke ne San Siro: Borja Valero dhe Rafinha e kane zhvilluar te plote stervitjen e tyre dje me shoket e skuadres, keshtu qe do te jene ne dispozicion te Spallettit.”

“Ranocchia ka nje shqetesim muskular ne kofshe, dhe eshte ne rrezik, vendoset neser.”

“Tekniku toskan i cili dje ka mbushur 59 vjec, mund te luaje me te zakonshmin 4-2-3-1 me Karamoh ne krah te djathte nga minuta e pare me Candreven mbase pas shpatullave te kapiten Icardit.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.