Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,036 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corsera – Kovacic, Hugo dhe Milito: siguria e Walter Mazzarrit

Corsera – Kovacic, Hugo dhe Milito: siguria e Walter Mazzarrit
Ardis
  • On 07/10/2013, 14:10

“Humbja e Jonathan ishte e rende, por humbja e Campagnaros ishte akoma me e rende, sepse argjentinasi eshte per momentin nje lojtar esencial sebashku me Palacion. Keshtu shkruan Corriere della Sera“Pa te, kane pesuar 4 gola midis Cagliarit dhe Romes; Ranocchia ka rreshqitur, Juan ka filluar te luaje individualistin; skuadra ka humbur sigurine qe te duhet per te fituar. Per Mazzarrin do te ishte e rendesishme qe te gjente vazhdimesine ne rendimentin e Kovacic dhe te rekuperonte Militon, shkruhet ne gazete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.