Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,458 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CorSera – Per 70 milion Icardi mund te largohet!

CorSera – Per 70 milion Icardi mund te largohet!
  • On 02/08/2016, 12:44

70 milion dhe Mauro Icardi mund te largohet. Kjo eshte shifra qe duhet te paguaj napoli per te patur ne skuader Mauriton. Kete lajm e raporton Corriere della Sera, e cila tregon se Inter do e linte te lire kapitenin e saj vetem per nje ofert te cmendur. Perball nje oferte te tille, shoqeria zikalter do dorzohej. 70 milion qe duhen paguar cash, vetem keshtu. Asnje marveshje tjeter, asnje lojtar i perfshire (Gabiaddini).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.