Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,723 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corsera – Pioli, pothuajse zero shanse per sezonin e ardhshem. Akuzohet skuadra, Murillo – J. Mario…

Corsera – Pioli, pothuajse zero shanse per sezonin e ardhshem. Akuzohet skuadra, Murillo – J. Mario…
  • On 11/04/2017, 14:42

Corriere della Sera ka shkruar per perplasjen e djeshme ndermjet skuadres dhe drejtuesave. Ne Appiano ishte prezent Zanetti, Ausilio e Gardini, per ti terhequr veshin skuadres e per te dialoguar me Piolin. Duhet te rifitojne besimin, nuk duhet kurrsesi te humbet kualifikimi i Europa League ne te kundert Suning do mare masa drastike. Pioli pas ndeshjes kunder Cortone ka pothuajse zero shanse per te qendruar tek zikaltrit edhe ne sezonin e ardhshem.

Edhe Pioli eshte shfaqur i zhgenjyer nga kjo humbje. Trajneri ka shperthyer ne dhomat e zhveshjes, klubit nuk i ka pelqyer aspak paraqitja e Murillo, i cili doli pas pjeses se pare, por edhe Joao Mario. Portugezi kushtoj 40 milion euro dhe u fut ne fushen e lojes ne menyren me te keqe. Edhe vete drejtuesit zikalter jane nen akuze per zgjedhjet e bera ne merkato. Zhang duhet te vendos edhe per ta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.