Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

1,363 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corsera – Problem Jovetic. Swansea mbi Ranocchia…

Corsera – Problem Jovetic. Swansea mbi Ranocchia…
  • On 06/01/2017, 12:35

“Inter pret fillimin e javes se ardhshme per konkluduar operacionin qe do sjell ne Milano Gagliardinin. Te henen ne Milano do vij Steven Zhang e Jun Liu per te hedhur firmat e te mbyllin kete marveshje. Atalanta do kete mundesine te perfitoje nje ser bonusesh ne baze te performancave te Gagliardini”. Kete lajm ka publikuar sot Corriere della Sera. Disa te reja edhe per largimet: “Inter e Jovetic nuk po munden te gjejne rrugen e perbashket. Malazezi refuzon te gjitha destinacionet kineze, dhe kerkon te kaloj tek Sevilla, por Inter nuk po bindet nga oferta e klubit spanjoll. Inter ka mar nje oferte te nga Swansea per Ranocchia”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.